.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 04 września 2015 19:19

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7:15-8:00

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

kl. IV-VII

A. August

7:15-8:00

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klasy VII

E. Męczywór

10.50-11.35

Język angielski w "0"

K. Stawarska- Szustak

7:15-8:00

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego i chemii  dla kl. VII

M. Głuszczak

7:30-8:00

Zajęcia wyrównawcze

z fizyki  dla kl. VII

M. Poręba

11:45-12:30

Zajęcia wyrównawcze dla klasy I

A. Kustra

10.50-11.35

Język angielski "0"

K. Stawarska- Szustak

12:40-13:25

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego dla kl. IV

A. Sączawa

7.30- 8.00

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IV

E. Męczywór

14:30-15:30

Koło plastyczne

K. Chmielowiec

12:40-13:25

Zajęcia wyrównawcze dla klasy III

K. Chmielowiec

11.45- 12.30

Zajęcia wyrównawcze dla kl. I

K. Stawarska- Szustak

12:40-13:25

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. I-III

A. August

11:30-14.30

Zajęcia

z logopedą

A. Kustra

14:30-15:30

Koło teatralne

A. Sączawa

12:40-13:25

Koło ortograficzne

dla klas I-III

A.Kustra

12:35-13:35

Zajęcia z logopedą

A. Kustra

13:35-14.20

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla kl. V-VI

A. Semenowicz

14:30-15:30

SKS

R. Cichoń

13.30- 14.30

Koło misyjne

M. Głuszczak- Sobańska

14.20- 15.05

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

kl. IV-VI

M. Głuszczak

14.30- 15.30

"Orlęta"

A. August

M. Głuszczak- Sobańska

13:35-14:20

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego dla kl. V-VI

A. Sączawa

14:30-15.30

Koło przyrodnicze

A. Semenowicz

14:45-15:45

Koło przyrodnicze klasa "0"

A. Biegniewska

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.55- 9.40

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

dla kl. II/III

A. August

12.40- 13.25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IV

A. Semenowicz

 

7.30- 8.00

Zajęcia wyrównawcze z

j. angielskiego

dla kl. IV-VI

M. Głuszczak

8.00- 8.45

Zajęcia logopedyczne

A. Kustra

7.30- 8.00

Zajęcia wyrównawcze z

j. angielskiego

dla kl. IV-VI

M. Głuszczak

12.40- 13.25

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla kl. I

A. August

13.35- 14.20

Zajęcia wyrównawcze dla kl. II/III

K. Chmielowiec

13.35- 14.35

Rewalidacja

A. August

14.20- 15.20

Koło j. angielskiego

dla kl. IV-VI

M. Głuszczak

11.45-12.30

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. I

A. Kustra

12.40- 14.20

Zajęcia logopedyczne

A. Kustra

14.30- 15.30

Koło plastyczne

K. Chmielowiec

14.30- 15.15

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego dla klas IV

A. Sączawa

 

14.30- 15.30

Koło taneczne

M. Głuszczak- Sobańska

11.45-12.45

Rewalidacja

A. August

13.35- 14.35

Rewalidacja

A. August

13.35- 15.00

Koło gotowania

A. August

14.30- 15.30

Zajęcia korekcyjne

M. Głuszczak- Sobańska

15.30- 17.30

Koło przyrodnicze

A. Semenowicz

(co 2 tygodnie)

12.40- 13.25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. V-VI

A. Semenowicz

13.35- 14.20

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego dla klas V/VI

A. Sączawa

15.00- 16.00

Rewalidacja

A. August

15.00- 15.45

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla kl. I

A. August

14.20- 15.20

Koło teatralne

A. Sączawa

A. Kustra

 

 

 

 

 




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział



 

oraz Nasza Gmina