.

Start Samorząd Szkolny
Samorząd Szkolny
Walentynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 15 lutego 2018 17:58

14 lutego obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Samorząd Uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową, do której każdy mógł wrzucić walentynkę dla swojej sympatii. Następnie "amorki" posegregowały pocztę i doręczyły ja adresatom. Każda klasa miała również za zadanie wykonać walentynkę, a na niej napisać słowo "kocham" w różnych językach. Kartki te ozdabiają drzwi sal.

Przedszkolaki w dniu walentynek poznawały historię tego święta, wykonały walentynki dla swoich przyjaciół oraz brały udział w zabawach tanecznych związanych z tym dniem.

Ten dzień upłynął w atmosferze miłości i sympatii, która odczuli wszyscy uczniowie.

 
Andrzejki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 03 grudnia 2017 12:58

30 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, którą zorganizował i poprowadził Samorząd Uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas przebrani za rozmaite postacie bajkowe i filmowe.

Wieczór przebiegł w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniły się do tego wróżki, które przygotowały różnorodne przepowiednie. Uczniowie mogli dowiedzieć się, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała ich sympatia czy jaki zawód zdobędą. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego lania wosku.

Przez cały czas wszyscy bawili się w rytmie najnowszych przebojów, brali udział w zabawach i konkursach. Był taniec z miotłą, na gazetach, zabawa „krzesełkowa i wiele innych zabaw. Było przy tym wiele radości i śmiechu.

Zabawę uznajemy za udaną i z niecierpliwością czekamy na następną.

 
Światowy Dzień Uśmiechu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 10 października 2017 20:21

6 października w naszej szkole był bardzo radosnym dniem, obchodziliśmy bowiem Światowy Dzień Uśmiechu. Szkolny Samorząd wraz z opiekunami przygotował i wręczył znaczki uśmiechniętej buźki wszystkim dzieciom ze wszystkich klas. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia. Bo jak się okazuje, znane od wieków powiedzenie „śmiech to zdrowie” to nie tylko metafora. Śmiech rozluźnia i odstresowuje, przyczyniając się do wzmocnienia układu odpornościowego organizmu. Ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Istnieje aż 19 rodzajów uśmiechu, które angażują od 5 do 53 mięśni twarzy. Szwedzcy naukowcy dowiedli, że śmiech jest zaraźliwy, a dowodem tego był głośny śmiech naszych uczniów, który roznosił się przez cały dzień po szkolnych korytarzach i podwórku.

 
Dzień Chłopaka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 10 października 2017 20:20

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla swoich kolegów z klas IV-VII niespodziankę. Urządziły dla nich zabawę z licznymi atrakcjami. W specjalnie na tę okazję udekorowanej sali odbyły się tańce przeplatane rozmaitymi konkursami dla chłopców. Równie ciekawą zabawę mieli chłopcy z klas 0-III, którą przygotowały koleżanki, pod czujnym okiem wychowawczyń oczywiście.

Wszyscy chłopcy doskonale się bawili, a w nagrodę za to otrzymali małe upominki od swoich koleżanek.

 
Samorząd Szkolny w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 10 października 2017 20:16

Przewodnicząca- Alaksandra Jakubowska

Zastępca- Katarzyna Postawska

Kronikarz- Katarzyna Karpa

Opiekunowie- Anna Kustra

Alicja Biegniewska

 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina