.

Start Samorząd Szkolny
Samorząd Szkolny
Zabawa andrzejkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 01 grudnia 2018 20:47

"Święty Andrzej Ci pokaże, co Ci życie niesie w darze"- 29 listopada odbył się magiczny wieczór pełen wróżb zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla uczniów klas I-VIII. Już na początku wróżki przepowiadały przyszłość, tę bliską i tę daleką za pomocą kart, wosku, andrzejkowych serc oraz kubków. W międzyczasie odbywały się zabawy i tańce w rytmie najnowszych hitów. Był taniec z miotłą, taniec na gazetach, krzesełka i zbiorowe wykonanie Gangnam Style.

Tego wieczora każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie wspaniałej zabawy.

 
Dzień Spódnicy i Krawata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 04 listopada 2018 20:30

We wtorek, 30 października, obchodziliśmy Światowy Dzień Spódnicy i Krawata. Tego dnia w szkole nie zabrakło dam i dżentelmenów. U dziewczynek podziwialiśmy piękne spódniczki, a u chłopców eleganckie krawaty. Uczniowie, którzy pojawili się na lekcjach w szykownych strojach, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych.

Inicjatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

 
Światowy Dzień Uśmiechu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 14 października 2018 11:06

W roku 2018 Światowy Dzień Uśmiechu przypadł w piątek, 5 października.

Pomysłodawcą tego dnia jest Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej, uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.

W naszej szkole Samorząd Uczniowski już kolejny raz zorganizował ŚDU, a wszyscy uczniowie i pracownicy, oznaczeni wesołymi buźkami, byli weseli i uśmiechnięci.

 
Samorząd Szkolny w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 14 października 2018 11:01

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/2019

Przewodniczący- Kamil Marcinkowski

Zastępcy- Kornelia Jeziorska i Amelia Zemla

Sekretarz- Maja Górowska

opiekunowie SU- Alicja Biegniewska i Anna Kustra

 
Walentynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 15 lutego 2018 17:58

14 lutego obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Samorząd Uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową, do której każdy mógł wrzucić walentynkę dla swojej sympatii. Następnie "amorki" posegregowały pocztę i doręczyły ja adresatom. Każda klasa miała również za zadanie wykonać walentynkę, a na niej napisać słowo "kocham" w różnych językach. Kartki te ozdabiają drzwi sal.

Przedszkolaki w dniu walentynek poznawały historię tego święta, wykonały walentynki dla swoich przyjaciół oraz brały udział w zabawach tanecznych związanych z tym dniem.

Ten dzień upłynął w atmosferze miłości i sympatii, która odczuli wszyscy uczniowie.

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina