.

Start Samorząd Szkolny
Samorząd Szkolny
Wybraliśmy Samorząd Szkolny. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 02 października 2020 18:46

Wszyscy uczniowie  z klas I-VIII oraz pracownicy szkoły zagłosowali w demokratycznych wyborach i wybrali przedstawicieli Samorządu Szkolnego.

W roku szkolnym 2020/2021 funkcje sprawować bedą:

Przewodnicząca: Katarzyna Bondarowska

Zastępca: Sylwia Dola

Sekretarz: Patrycja Kolbuszewska

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 
Walentynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 09 lutego 2020 19:42

Ostatni dzień przed feriami upłynął uczniom naszej szkoły w iście miłosnym i przyjacielskim nastroju. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Świętego Walentego i każdy mógł wrzucić do specjalnej czerwonej skrzynki kartkę walentynkową. Zapełniła się ona bardzo szybko serduszkami i ręcznie wykonami kartkami oraz drobnymi upominkami.

Podczas apelu Samorząd Uczniowski rozdał walentynki wyróżnionym uczniom, a niektórzy otrzymali nawet po kilka tajemniczych liścików.

 
Andrzejki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 26 listopada 2019 18:01

25 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie klas I-VIII przeżyli radosny czas, pełen magii, wróżb, wesołych konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Z każdą minutą zabawa stawała się coraz wspanialsza, a jej uczestnikom nie brakowało sił, by wspólnie bawić się kultywując szkolną tradycję.

W organizację zabawy włączył się Samorząd Uczniowski, który, pod czujnym okiem opiekunek, przygotował wróżby i zabawy dla uczestników.

 
W hołdzie św. Janowi Pawłowi II... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 22 listopada 2019 08:25

19 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się wieczór poezji i piosenki poświęcony św. Janowi  Pawłowi II.

Spotkanie rozpoczęli uczniowie naszej szkoły. Po krótkim wprowadzeniu i przywitaniu przez Panią Dyrektor,  głos oddano przybyłym do nas gościom, uczniom ze szkół z Goczałkowa, Jaroszowa i Udanina.

Na zakończenie nasi uczniowie- laureaci konkursu: ,,List od Jana Pawła II” zaprezentowali swoje prace. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prezentacje a opiekunom za przygotowanie.

Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze.

 
Dzień Spódnicy i Krawata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 30 października 2019 18:37

W środę, 30 października cała szkoła obchodziła Dzień Krawata i Spódnicy, którego inicjatorem był Samorząd Uczniowski. Na korytarzach widać było eleganckie ubiory, stylowe spódnice i modne krawaty. Uczniowie, którzy byli ubrani w atrybuty dnia zostali zwolnieni z odpowiedzi. Starszaki natomiast zaprojektowały samodzielnie swoje spódniczki i krawaty, po czym zaprezentowały je przed obiektywem aparatu.

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina