.

Start Konkursy
Konkursy
Nagrodzeni w konkursach -wirusy komputerowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 14 czerwca 2019 13:30

Korzystając z Internetu jesteśmy narażeni na różnego rodzaju zagrożenia. Najbardziej niebezpieczne i powszechne  są wirusy komputerowe, które rozpowszechniają się w dowolny sposób. Dla uczniów, którzy postanowili zgłębić swoją wiedzę nt.  rodzajów wirusów komputerowych i sposobów zabezpieczania się przed nimi zorganizowano konkurs  na prezentację multimedialną.

Organizatorką konkursów zorganizowanych w ramach projektu „Bezpieczny Dolnyślązak” była Pani Edyta Męczywór.

I miejsce w konkursie „Rodzaje wirusów komputerowych i sposoby zabezpieczania się przed nimi” zdobyła Martyna Malecha z klasy VII.

Większość  z nas słyszała o wirusach komputerowych oraz o szkodach, jakie mogą one wyrządzić  na naszych komputerach. Jednak nikt nie wie, jak one wyglądają. Uczniowie naszej szkoły spróbowali wyobrazić sobie  tego niewidzialnego szkodnika i wzięli udział w konkursie informatycznym  pt. „­­­Jak wyobrażasz sobie wirusa komputerowego?”. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Powstały ciekawe modele i prace plastyczne.

I miejsce w kategorii model przestrzenny zajęli: Robert Jeziorski i Maja Górowska

II miejsce – Alicja Niemiec,

III miejsce – Aleksandra Szustak.

I miejsce w kategorii praca plastyczna zdobył  Paweł Titowski z klasy II.

Gratulujemy!

 
III miejsce Julii Brokos w X Gminnym Konkursie Ortograficznym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 13 czerwca 2019 20:04

7 czerwca w PSP nr 3 w Strzegomiu odbył się X Gminny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół gminnych. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach wiekowych- klasy V-VI i VII-VIII, rozwiązując m.in. dyktando  ortograficzne.

Nasza szóstoklasistka, Julia Brokos, zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej wykazując się bardzo dobrą znajomością zasad polskiej pisowni. Gratulujemy!

{galery}galeria/konkort2019{/galery}

 
Nagroda indywidulna dla Mistrza Recyklingu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 01 czerwca 2019 09:31

Nasz uczeń, Sebastian August z klasy V, jako jedyny spośród 2500 uczestników otrzymał nagrodę indywidualną w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym- "Mistrz Recyklingu". Wykonał z surowców wtórnych wspaniałego robota sprzątającego.

Gratulujemy!

 
Ola Szustak laureatką Gminnego Konkursu Plastycznego "Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 27 maja 2019 20:22

Aleksandra Szustak, uczennica klasy VI,  zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem", którego organizatorem był ZSP w Jaroszowie. Honorowy patronat objęła Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie wartości patriotycznych i budowanie tożsamości narodowej wśród najmłodszych.

Praca Oli zyskała uznanie w oczach jury w kategorii klas V-VIII, czego serdecznie Jej gratulujemy!

 
Wiktoria laureatką w konkursie Koloratorium PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 10 maja 2019 16:00

Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Szeliga, z klasy VI została laureatką ogólnopolskiego konkursu KOLORATORIUM, w którym fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A.

Koloratorium to projekt, którego celem jest odkrycie przed uczniami z całej Polski niezwykłego świata chemii i biologii.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie wybranego pierwiastka w formie superbohatera.

Nasza uczennica wykonała model NEONU (świecący w ciemności), który został wybrany przez komisję konkursową spośród 3500 nadesłanych prac. Opiekunem konkursu jest p. Małgorzata Głuszczak.

GRATULUJEMY!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina