.

Start Konkursy
Konkursy
Konkurs "W świecie baśni" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 16 czerwca 2017 13:48

Nasi czwartoklasiści wzięli udział w konkursie literackim "W świecie baśni", który był podsumowaniem omawianego na języku polskim cyklu baśni. Zadania konkursowe obejmowały zarówno treść utworów jak i cechy gatunkowe baśni. Wszyscy uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą, a poziom był bardzo wyrównany. O zwycięstwie zadecydował zaledwie jeden punkt. Ostatecznie równorzędne I miejsce zajęli Ola Szustak i Mateusz Giera. Gratulujemy!

 
Kolejny sukces naszych uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 23 maja 2017 19:09

23 maja w PSP nr 4 w Strzegomiu odbył się X Gminny Konkurs Matematyczny. Naszą szkołę reprezentowali szóstoklasiści: Katarzyna Postawska, Robert Jeziorski i Karol Wójtowicz. Wykazali się oni dużą wiedzą i umiejętnościami, co przyniosło świetny wynik- II miejsce drużynowe oraz III indyidualne dla Kasi Postawskiej.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

 
Julia Brokos laureatką konkursu plastycznego "Z kopyta do Morawy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 22 maja 2017 17:16

Miło nam poinformować, że Julia Brokos, uczennica klasy IV, zdobyła I miejsce w Konkursie Plastycznym "Rusz z kopyta do Morawy", którego organizatorem był Ośrodek Jeździecki Stragona w Morawie. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 21 maja w Morawie podczas Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. 
Gratulujemy!

 
X Turniej Piłki Nożnej im. Czesława Żydka w Jaroszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 22 maja 2017 17:07

20 maja, w sobotę w Jaroszowie odbył się X Turniej Piłki Nożnej im. Czesława Żydka. Wzięła w nim udział nasz szkolna drużyna w składzie: Rafał Broda, Mateusz Góral, Dominik Laskowski, Kuba Stawarski, Mateusz Góral, Sebastian August, Paweł Gadula, Kuba Brokos, Michał Zając i Dawid Turbak.

Chłopcy dzielnie walczyli o każdego gola, co, biorąc pod uwagę fakt, że byli niemal najmłodszymi uczestnikami zawodów, nie było łatwym zadaniem.

"Tytuł" najmłodszego zawodnika otrzymał Dawid Turbak, a cała drużyna została nagrodzona pamiątkowymi medalami, dyplomami i statuetką.

 
Szkolny Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 06 kwietnia 2017 18:12

31 marca 2017r rozstrzygnięty został  Szkolny Konkurs Plastyczny Św. Jan Paweł II, w którym obowiązywały dwa motywy przewodnie: Jan Paweł II i dzieci oraz Jan Paweł II -Pielgrzym. Jego organizatorka była Pani Maria Głuszczak- Sobańska.

Wszystkie prace zachwycały pomysłowością i różnorodnością technik wykonania, dlatego wybór tych najlepszych był bardzo trudny. Ostatecznie nagrodzono je w wyniku głosowania uczniów i nauczycieli.  Przyznano VI pierwszych miejsc, V drugich i III trzecie.

 

Oto laureaci:

I miejsce: D. Błaszczyk kl. II, M. Malecha kl. V, D. Laskowski kl. V, A. Szustak kl. IV , D. Marcinkowska kl. IV i  U. Sobańska kl. II

II miejsce: W. Szeliga kl. IV, K. Giera kl. II, D. Turbak kl. II, A. Kmiecik kl. II, A. Stawarska kl. II

III miejsce: M. Zając kl. II, J. Pawlica kl. III, M. Górowska kl. III

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 16


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina