.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Konkursy
Konkursy
V Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Strzegom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 25 września 2017 20:41

21.09.2017 r. w Stanowicach odbył się V Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Strzegom. Nasza drużyna nie stanęła co prawda na podium, ale walczyła naprawdę dzielnie. Nie wróciliśmy jednak z pustymi rękoma, ponieważ Rafał Broda- uczeń klasy VII, został najlepszym bramkarzem turnieju i otrzymał puchar, który wręczyła Poseł na Sejm RP – Monika Wielichowska. Gratulujemy!

 
Konkurs "Bezpieczne wakacje" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 02 lipca 2017 13:28

Wakacje to czas beztroskich szaleństw! To chwile, w których zapominamy o pracy, szkolnych obowiązkach i w pełni oddajemy się zabawie. Dzieci czują większą swobodę, a my – nauczyciele, rodzice odpuszczamy nieco codziennemu rygorowi i pozwalamy na więcej harców i swawoli. Musimy jednak pamiętać, aby nasze dzieci, nasi uczniowie podczas zabawy byli bezpieczni, a bezpiecznie nie znaczy nudno! Konkurs "Bezpieczne wakacje", który przygotowała Pani Anna Kustra, odbył się 14 czerwca. Do finału zakwalifikowało się po trzech uczniów z kl. I-VI. Tematyka konkursu dotyczyła zagrożeń czyhających na nasze pociechy, bezpiecznego poruszania się po drogach jednośladem oraz zabawy w czasie wakacji. Klasy młodsze przygotowały również plakaty związane z bezpieczeństwem w czasie wakacji nad morzem, w górach i lesie.

Wyniki są następujące:

kategoria "młodsi":

I miejsce równorzędnie klasy II i III

II miejsce klasa I

kategoria "starsi":

I miejsce równorzędnie klasy V i VI

II miejsce klasa IV

Gratulujemy!

 
Konkurs "W świecie baśni" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 16 czerwca 2017 13:48

Nasi czwartoklasiści wzięli udział w konkursie literackim "W świecie baśni", który był podsumowaniem omawianego na języku polskim cyklu baśni. Zadania konkursowe obejmowały zarówno treść utworów jak i cechy gatunkowe baśni. Wszyscy uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą, a poziom był bardzo wyrównany. O zwycięstwie zadecydował zaledwie jeden punkt. Ostatecznie równorzędne I miejsce zajęli Ola Szustak i Mateusz Giera. Gratulujemy!

 
Kolejny sukces naszych uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 23 maja 2017 19:09

23 maja w PSP nr 4 w Strzegomiu odbył się X Gminny Konkurs Matematyczny. Naszą szkołę reprezentowali szóstoklasiści: Katarzyna Postawska, Robert Jeziorski i Karol Wójtowicz. Wykazali się oni dużą wiedzą i umiejętnościami, co przyniosło świetny wynik- II miejsce drużynowe oraz III indyidualne dla Kasi Postawskiej.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

 
Julia Brokos laureatką konkursu plastycznego "Z kopyta do Morawy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 22 maja 2017 17:16

Miło nam poinformować, że Julia Brokos, uczennica klasy IV, zdobyła I miejsce w Konkursie Plastycznym "Rusz z kopyta do Morawy", którego organizatorem był Ośrodek Jeździecki Stragona w Morawie. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 21 maja w Morawie podczas Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. 
Gratulujemy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 16


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina