.

Start Aktualności Zabawa andrzejkowa
Zabawa andrzejkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 01 grudnia 2018 20:46

"Święty Andrzej Ci pokaże, co Ci życie niesie w darze"- 29 listopada odbył się magiczny wieczór pełen wróżb zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla uczniów klas I-VIII. Już na początku wróżki przepowiadały przyszłość, tę bliską i tę daleką za pomocą kart, wosku, andrzejkowych serc oraz kubków. W międzyczasie odbywały się zabawy i tańce w rytmie najnowszych hitów. Był taniec z miotłą, taniec na gazetach, krzesełka i zbiorowe wykonanie Gangnam Style.

Tego wieczora każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i opiekunom za przygotowanie wspaniałej zabawy.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina