.

Start Aktualności Konkursy "niepodległościowe"
Konkursy "niepodległościowe" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 25 listopada 2018 20:01

W ramach realizacji Programu Wieloletniego Niepodległa w naszej szkole przeprowadzono konkursy, których rozstrzygniecie nastąpiło w listopadzie.

Były to: konkurs na wiersz o tematyce patriotycznej, w którym przyznano trzy I miejsca Alicji Głuszczak, Martynie Malecha i Małgorzacie Wielgomas, konkurs międzyklasowy "100 piątek na 100- lecie niepodległości", w którym bezapelacyjnie zwyciężyli szóstoklasiści uzbierawszy 40 piątek każdy oraz konkurs na prezentacje multimedialną "Bohaterowie walki o niepodległość", w którym I miejsce przyznano Wiktorii Szelidze, II Kornelii Jeziorskiej i Dominice Świątkowskiej a III Emilii Kustrze.

Gratulujemy!

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina