.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności XVII Dzień Papieski
XVII Dzień Papieski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 10 października 2017 20:10

,,Idźmy naprzód z nadzieją"- pod takim hasłem obchodzony był 8 października, nie tylko w Polsce,  XVII Dzień Papieski.

Z tej okazji przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Spotkaniu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II zorganizowanym  przez  Wydział Katechetyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej. Mszy Świętej  odprawionej w katedrze świdnickiej przewodniczył ks. bp Adam Bałabuch. Po  zakończonej Mszy Św. udaliśmy się do auli, gdzie mogliśmy podziwiać piękny program artystyczny przygotowany przez uczniów ze szkoły w Łagiewnikach.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina