.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 10 października 2017 19:58

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla swoich kolegów z klas IV-VII niespodziankę. Urządziły dla nich zabawę z licznymi atrakcjami. W specjalnie na tę okazję udekorowanej sali odbyły się tańce przeplatane rozmaitymi konkursami dla chłopców. Równie ciekawą zabawę mieli chłopcy z klas 0-III, którą przygotowały koleżanki, pod czujnym okiem wychowawczyń oczywiście.

Wszyscy chłopcy doskonale się bawili, a w nagrodę za to otrzymali małe upominki od swoich koleżanek.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina