.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Akcja "Zerwijmy łańcuchy"
Akcja "Zerwijmy łańcuchy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 08 października 2017 13:34

7 października 2017 r. odbyła się XI edycja akcji "Zerwijmy łańcuchy" organizowana jako protest trzymania psów na łańcuchach. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły Panią Teresę Prokopek- Stępniak, prezesa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze, która opowiedziała o prawach zwierząt, o ich łamaniu i konsekwencjach. Dzieci obejrzały prezentację, miały również okazję porozmawiać z gościem. Podsumowaniem akcji było wykonanie "Kącika praw zwierząt", który został umieszczony w holu szkoły.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina