.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Światowy Dzień Zwierząt
Światowy Dzień Zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 08 października 2017 11:18

4 października, z okazji Światowego Dnia Zwierząt, uczniowie klasy III, pod kierunkiem Pań Krystyny Chmielowiec wychowawcy  i Marii Pińkoskiej- pracownika Biblioteki Publicznej, wzięli udział w szeregu działań dotyczących tej tematyki.

Dzieci obejrzały przedstawienie o zwierzętach, oglądały zdjęcia, fotografie, plansze, książki i albumy przedstawiające zwierzęta oraz rozwiązywały  zagadki. Dzieliły się doświadczeniami na temat opieki nad swoimi pupilami i opowiadały, jak ważną rolę odgrywają one w ich życiu.

Uczyły się również, jak dostrzegać i reagować na złe traktowanie zwierząt przez ludzi. Zajęcia zakończyły się wykonaniem prac plastycznych, których bohaterem były pupile naszych uczniów.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina