.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Dzień Chłopaka w Oddziale Przedszkolnym
Dzień Chłopaka w Oddziale Przedszkolnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 01 października 2017 11:58

W piątek 29 września przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego obchodziły  Dzień Chłopaka. Dzieci przyszły w świetnych humorach i spędziły ten dzień w radosnej i miłej atmosferze. Chłopcy w tym szczególnym dniu musieli wykazać się kilkoma umiejętnościami: liczeniem, sprawnością fizyczną, rozpoznawaniem marek samochodów oraz pokazem tanecznym – tańcem robotów. We wszystkich zadaniach spisali się znakomicie, a dziewczynki cały czas im kibicowały. W nagrodę składając chłopcom najlepsze życzenia, dziewczynki wręczyły im prezenty. Po wspólnej zabawie dzieci zostały poczęstowane słodkościami przygotowanymi przez rodziców.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina