.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Zajęcia "Rośliny uprawne w polu"
Zajęcia "Rośliny uprawne w polu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 28 września 2017 17:56

Kl. III uczestniczyła w cyklu zajęć "Rośliny uprawiane w polu", które przeprowadziła Pani Krystyna Chmielowiec. Uczniowie poznali rodzaje zbóż, roślin oleistych, włóknistych i okopowych. Szczegółowo omawiali etapy powstawania chleba i rodzaje pieczywa. Poruszyli również kwestię oszczędzanie żywności. Po części teoretycznej przyszedł czas na praktyczną, podczas której uczniowie degustowali różnego rodzaju pieczywo i wyciskali olej z rzepaku.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina