.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 02 lipca 2017 14:13

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 miało u nas miejsce nietypowo, bo w czwartkowe popołudnie. Po odśpiewaniu hymnu szkolnego i przemówieniu Pani Dyrektor uczniowie klasy III zaprezentowali krótki program artystyczny przygotowany pod czujnym okiem swojej wychowawczyni.

Po części artystycznej najlepsi uczniowie odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Dzień ten był szczególny dla trzecioklasistów, którzy zakończyli pierwszy etap nauki, dlatego pani Dyrektor i wychowawca, pani Anna Kustra, wręczyli podziękowania rodzicom za czynny udział w życiu szkoły.

W piątek natomiast wszyscy uczniowie odebrali świadectwa szkolne i udali się na mszę świętą, po której 45 kolonistów i opiekunowie wyjechali na obóz sportowy do nadmorskiego Sztutowa.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina