.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 20 czerwca 2017 18:26

17 czerwca 2017 r. w Kostrzy odbył się tradycyjny, coroczny Festyn Rodzinny zorganizowany przez PSP im. Jana Pawła II we współpracy z Radą Sołecką i Strażą Pożarną.

Było to potrójne święto: Matki, Ojca i Dziecka, dlatego na nasze zaproszenie bardzo licznie odpowiedzieli rodzice i  dziadkowie naszych uczniów oraz inni mieszkańcy z Kostrzy i okolic, którzy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów, a następnie wzięli udział w zabawie.

Festyn obfitował w wiele atrakcji, pośród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była loteria fantowa z nagrodami, smakołyki z grilla, pyszne ciasto i kawa, usługi fryzjerskie, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, konkursy, pokaz wozów strażackich i umiejętności strażaków z naszej gminy, pokaz replik broni przygotowany przez Związek Strzelecki oraz mecz piłkarski Dorośli kontra Dzieci, który wzbudził wiele emocji wśród zebranej publiczności. Oczywiście wygrały dzieci, które nie kryły radości  z odniesionego sukcesu.

Festyn zgromadził kilkaset osób z Kostrzy i sąsiednich miejscowości. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i już nie możemy doczekać się kolejnego takiego wydarzenia.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina