.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Mityng lekkoatletyczny
Mityng lekkoatletyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 16 czerwca 2017 13:51

13 czerwca 2017 r. na stadionie OSiR w Strzegomiu odbył się mityng lekkoatletyczny szkół podstawowych i gimnazjalnych  gminy Strzegom. W tym roku szkoły reprezentowane były przez 12 osobowe drużyny składające się z 6 chłopców i 6 dziewcząt. Każdy z uczestników  startował w czterech konkurencjach: skoku w dal,  biegu na 60m, biegu na 1000m-chłopcy/600m-dziewczęta i w rzucie piłeczką palantową. Trzeba przyznać, że było to dla uczestników nie lada wyzwanie. Ostatecznie, po zliczeniu wszystkich punktów,  Emilia Kustra z kl. VI zajęła II miejsce na poziomie szkół podstawowych, a Jakub Stawarski VI. Wszystkim serdecznie gratulujemy świetnego występu!

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina