.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Konkurs "W świecie baśni"
Konkurs "W świecie baśni" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 16 czerwca 2017 13:47

Nasi czwartoklasiści wzięli udział w konkursie literackim "W świecie baśni", który był podsumowaniem omawianego na języku polskim cyklu baśni. Zadania konkursowe obejmowały zarówno treść utworów jak i cechy gatunkowe baśni. Wszyscy uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą, a poziom był bardzo wyrównany. O zwycięstwie zadecydował zaledwie jeden punkt. Ostatecznie równorzędne I miejsce zajęli Ola Szustak i Mateusz Giera. Gratulujemy!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina