.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności Wycieczka do ZOO Farmy w Łącznej
Wycieczka do ZOO Farmy w Łącznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 10 czerwca 2017 17:23

7 czerwca oddział przedszkolny oraz klasy I i II wyjechały na wycieczkę do ZOO Farma w Łącznej. Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska ponad 70 gatunków zwierząt z całego świata, zarówno domowych jak i dzikich oraz odbyć krótką przejażdżkę na kucyku. Po wyczerpującej wędrówce po dość rozległym terenie ZOO odpoczywały na łonie natury i zajadały pieczone kiełbaski.

Wszyscy wrócili zadowoleni z wyjazdu i chętni do ponownego odwiedzenia ZOO.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina