.

Start Aktualności XIV rocznica nadania szkole imienia Jana Pawła II
XIV rocznica nadania szkole imienia Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 08 czerwca 2017 17:19

6 czerwca 2017r. minęło 14 lat od nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II. Z tej okazji została odprawiona Msza Św., w której uczestniczyli wszyscy uczniowie. Następnie udaliśmy się pod pomnik naszego patrona znajdujący się na terenie szkoły, gdzie zapaliliśmy znicze i  odśpiewaliśmy hymn szkoły.

Kolejnym punktem dnia był ,,Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły" zorganizowany przez Panią Marię Głuszczak-Sobańską, w którym udział wzięli przedstawiciele z klas II-VI wyłonieni podczas eliminacji klasowych.

Po emocjonującej ,,walce" i dogrywce wyniki przedstawiają się następująco:

w klasach II-III:

I miejsce -Urszula Sobańska z klasy II

II-Katarzyna Bondarowska z klasy II

III - Natalia Zając z klasy III,

w klasach IV-VI :

I miejsce-Katarzyna Postawska z klasy VI

II-Katarzyna Karpa z klasy VI

III-Emilia Kustra z klasy VI

Gratulujemy wiedzy!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina