.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności "Żarty pani Muzyki"
"Żarty pani Muzyki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 14 maja 2017 16:35

Ostatni już w tym roku szkolnym koncert, który zagrali dla nas muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, nosił tytuł "Żarty pani Muzyki", a główną rolę odgrywały w nim klarnet, waltornia i saksofon. Usłyszeliśmy wiele humorystycznych melodii, z których dwie zagrane zostały na kowadełku i maszynie do pisania. Jak zwykle uczniowie, wyklaskując rytmy,  byli czynnymi uczestnikami koncertu.

Wielką niespodzianką podsumowującą koncert było wspólne odśpiewanie "Sto lat", przy akompaniamencie muzyków, dla Neli i Oliwii, które obchodziły 12 maja swoje urodziny.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina