.

http://www.gimnazjum.radwanice.pl/wp-content/uploads/2014/10/mobireg1.png

Start Aktualności 226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
piątek, 05 maja 2017 13:23

Delegacja z naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęły się one w Strzegomiu na skwerze przy pomniku 1050. Rocznicy Chrztu Polski, a następnie w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej z Góry Karmel odbyła się msza św., którą odprawił biskup pomocniczy diecezji legnickiej Marek Mendyk. Po mszy św., na strzegomskim Rynku, przekazano proporzec rozpoznawczy 3 Strzegomskiego Batalionu Dowodzenia.

Uroczystości zakończyły się defiladą wojskową, koncertem i musztrą paradną.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina