.

Start Aktualności Posprzątaliśmy świat!
Posprzątaliśmy świat! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 20 września 2021 17:04

W trzeci weekend września przypadła 28 akcja sprzątania świata, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Akcja uczy poszanowania środowiska i promuje ograniczanie wytwarzanych odpadów.

Nasi uczniowie, od przedszkolaków począwszy, a na VIII klasie skończywszy, posprzątali swoją miejscowość w piątek, 17 września. Wyposażeni w worki i rękawiczki ochronne bardzo szybko uporządkowali wyznaczony teren- maluchy ogród szkolny, a starsze klasy boisko i poszczególne ulice.

To już kolejny raz, kiedy każdy może włożyć swoją ”cegiełkę” w to, by żyło nam się lepiej i czyściej. Sprzątamy, bo dbamy o nasze środowisko i o to,  co nas otacza.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina