.

Start Aktualności Międzynarodowy Dzień Kropki
Międzynarodowy Dzień Kropki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
poniedziałek, 20 września 2021 16:58

Przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci najpierw obejrzały krótki film o małej dziewczynce Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie, a później uczestniczyły w zabawach ruchowych i plastycznych, gdzie głównym tematem była kropka. Dopasowywały do siebie elementy kropek, dekorowały nimi rysunki i przyklejały je na biedronki. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, co świadczy o kreatywności naszych przedszkolaków.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina