.

Start Aktualności Podziekowanie za udział w programie "Bezpieczny Dolnoślązak"
Podziekowanie za udział w programie "Bezpieczny Dolnoślązak" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 05 września 2021 16:30

W czerwcu, tuż przed wakacjami zakończyliśmy realizację programu „Bezpieczny Dolnoślązak”, którego koordynatorem był pedagog szkolny, Agnieszka August- Janiak. Tegoroczna, czwarta już edycja, ukierunkowana była na edukację w sferze ochrony danych osobowych w nauczaniu zdalnym oraz pracy zdalnej. Skierowana była w szczególności do uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek oświatowych publicznych i niepublicznych zlokalizowanych na terenie Dolnego Śląska oraz rodziców i wszystkich innych osób, które podczas nauki i pracy zdalnej korzystają ze sprzętu, urządzeń i połączeń w systemach teleinformatycznych.

Wykonaliśmy szereg działań, które na bieżąco opisywaliśmy na naszej stronie internetowej. Za aktywny udział w programie otrzymaliśmy  miłą niespodziankę, którą chcielibyśmy się pochwalić. Dziękujemy :)

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina