.

Start Aktualności Pasowanie na czytelnika
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 17 lutego 2021 20:01

Pierwszoklasiści odwiedzili dzisiaj bibliotekę szkolną, aby stać się jej prawowitymi czytelnikami. Na samym początku dowiedzieli się co znajduję się w bibliotece i utrwalili sobie zasady w niej panujące. Następnie zwiedzili każdy dział biblioteki, poznali pracę bibliotekarza i złożyli przysięgę, która obliguje ich do szanowania miejsca, w którym są oraz wypożyczonych z niego książek.

Na pamiątkę każdy otrzymał plakietkę czytelnika biblioteki szkolnej i dyplom, który zawiśnie w widocznym miejscu w sali. Każdy z pierwszaków w dniu dzisiejszym wypożyczył również swoją pierwszą i, mamy nadzieję, że nie jedyną, książkę. Miłego czytania!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina