.

Start Aktualności Dzień Bezpiecznego Internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 10 lutego 2021 19:52

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Hasło tegorocznej akcji brzmi „Działajmy razem!” i  nabiera w tym roku szczególnego znaczenia, gdyż jedynie wspólny wysiłek zarówno dorosłych – rodziców i profesjonalistów, jak i samych dzieci i młodzieży, zapewnić może bezpieczeństwo w czasie zintensyfikowanego korzystania z sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.

W naszej szkole przez cały tydzień realizowaliśmy działania, które zostały zgłoszone do inicjatyw DBI. Były to warsztaty informacyjne, pogadanki, projekcja bajek, wykonanie plakatów i rymowanek dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa w sieci.

Dzieci pracowały stacjonarnie i zdalnie włączając się aktywnie w tę ważną w dzisiejszych czasach akcję.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina