.

Start Aktualności Dzień Pluszowego Misia w oddziale przedszkolnym
Dzień Pluszowego Misia w oddziale przedszkolnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 28 listopada 2020 10:49

25 listopada przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Poznały historię misia, opowiadały o swoich ulubionych maskotkach, rozwiązywały zadania matematyczne i logiczne. Układały też z rozsypanki postacie znanych misiów z bajek.

Wykonały również opaski z misiem i wykleiły plasteliną postać swojego ulubieńca. Na koniec maluchy obejrzały bajkę "Miś uszatek" zajadając pyszne ciasteczka. Otrzymały też dyplomy  "Przyjaciela pluszowego misia" i pamiątkowe balony.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina