.

Start Aktualności Konkurs "Kasztanowe stworki"
Konkurs "Kasztanowe stworki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 31 października 2020 19:26

Nasze maluszki wzięły udział w konkursie manualnym "Kasztanowe stworki". Ich zadaniem było wykonanie dowolnej kompozycji przestrzennej używając darów jesieni (kasztanów, żołędzi, jarzębiny, patyków, orzechów czy szyszek). Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością podczas tworzenia prac konkursowych, dlatego wybór zwycięzców nie był łatwy.

Laureatami zostali:

I miejsce: Szymon Dach, Blanka Maziarz, Antonina Magdzińska

II miejsce: Natalia Chirowska, Karol Dymek, Mateusz Kożuszek

III miejsce: Oliwier Ogiela i Bartosz Giera.

Gratulujemy!

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina