.

Start Aktualności Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
wtorek, 22 września 2020 17:03

21 września obie grupy przedszkole obchodziły wyjątkowe święto, był to Dzień Przedszkolaka. U maluszków odbyło się uroczyste pasowanie i każdy otrzymał medal "Dzielnego Przedszkolaka". Dzieci uczestniczyły również w konkursach i zabawach, w których otrzymały nagrody. Na koniec szeroko uśmiechały się do zdjęć w fotobudce.    Straszaki natomiast brały udział w zawodach sportowych, w których wszyscy byli wygrani. Świetnie bawiły się w zabawach ze spadochronem i wspólnych tańcach na gazetach. Łapały bańki mydlane i podobnie jak maluszki brały udział w sesji zdjęciowej w specjalnej.

Uśmiech nie schodziły dziś nikomu z twarzy. Wszystkiego najlepszego kochane Przedszkolaki!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina