.

Start Aktualności XI Sportowy Turniej Przedszkoli
XI Sportowy Turniej Przedszkoli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 11 grudnia 2019 19:26

We wtorek 10 grudnia przedszkolaki z naszej szkoły wzięły udział w XI Sportowym Turnieju Przedszkoli, który odbył się na hali sportowej w Strzegomiu. Udział w zawodach brały wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli w gminie Strzegom.

Na początku turnieju każda z drużyn przywitała się z widzami okrzykiem, aby tuż po tym rozpocząć zabawę. Konkurencje były bardzo różne, od tych łatwiejszych dla młodszych przedszkolaków po te troszkę trudniejsze dla starszych. Dzieci świetnie się sprawdzały w każdej z nich otrzymując dużo wsparcia od kolegów z drużyny i rodziców siedzących na trybunach.

Podczas zdrowej rywalizacji wszystkim towarzyszyły wyłącznie pozytywne emocje. Na koniec każdy z uczestników otrzymał medal i słodki poczęstunek, a każda z drużyn puchar symbolizujący zwycięstwo.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina