.

Start Aktualności Starszaki poznają świat zmysłami
Starszaki poznają świat zmysłami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 02 października 2019 19:58

Przedszkolaki spędziły bardzo aktywny dzień.  Uczyły się zmysłów i sprawdzały, do czego służą - a wszystko to opierało się o zdrowe i pyszne owoce. Na samym początku za pomocą dotyku rozpoznawały ukryte w pudełku owoce, następnie pokonywały ścieżkę sensoryczną odczuwając różne przedmioty pod stopami. Smakowały owoce z zasłoniętymi oczami, rozróżniając ich smak i zapach. Przyglądały się również bliżej budowie każdego z nich. Teraz już wiedzą jak dobrze wykorzystać każdy zmysł.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina