.

Start Aktualności "Pracownia Marzeń" oficjalnie otwarta!
"Pracownia Marzeń" oficjalnie otwarta! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 29 września 2019 13:30

19 września 2019 r. to dla naszej szkoły szczególna data. Tego dnia bowiem nastąpiło otwarcie biologiczno- chemicznej pracowni wygranej w Ogólnopolskim Konkursie „Wygraj pracownię marzeń” organizowanym przez Agencję Reklamową Art- Group Sp. z o.o. Sponsorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka, a cały konkurs został rozegrany w ramach projektu KOLORATORIUM.

Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Wiesław Witkowski- zastępca Burmistrza Strzegomia, Pani Beata Obrzut- wizytator Kuratorium Wrocław, Pani Urszula Podsiadły- Szubert- Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania, ks. kanonik Konrad Polesiak, Pan Piotr Szmidt- wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Pani Helena Szerszeń- sołtys Kostrzy, Pan Paweł Gołąb- radny Rady Miejskiej, Pani Anna Semenowicz- emerytowany pracownik szkoły, Pani Elżbieta Okapiec- przedstawiciel Fabryki Farb i Lakierów "Śnieżka", Pani Barbara Wieczorek i Pan Łukasz Buczkowski- przedstawiciele organizatora konkursu Agencji Reklamowej Art- Group Sp. z o.o., Pani dr hab. Aleksandra Ziembińska Buczyńska- wykładowca Politechniki Śląskiej oraz nasi absolwenci- Dawid Wójtowicz- twórca filmu konkursowego i byli ósmoklasiści- uczestnicy konkursu.

Po przemówieniu Pani Haliny Wydmuch- dyrektora szkoły, rozpoczęła się część artystyczna, podczas której uczniowie, w formie wywiadu radiowego, zaprezentowali całą formę konkursu- jego założenia, przebieg i rozstrzygnięcie. Po prezentacji nastąpił długo oczekiwany moment- oficjalne otwarcie nowej pracowni, którego dokonali Pan Wiesław Witkowski- zastępca Burmistrza Strzegomia, Pani Halina Wydmuch- dyrektor szkoły i nasi uczniowie. Zaproszeni goście obejrzeli nową salę, po czym nasi ósmoklasiści wzięli udział w lekcji przeprowadzonej przez dr hab. Aleksandrę Ziembińską Buczyńską- wykładowcę Politechniki Śląskiej. Na pozostałych uczniów również czekała niespodzianka- tort ufundowany przez sponsora nagród.

Dziękujemy organizatorowi konkursu oraz sponsorowi nagród za profesjonalnie wyposażony gabinet biologiczno- chemiczny, w którym już kształcą się  być może przyszli odkrywcy.

zdjęcia: Dawid Wójtowicz

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina