.

Start Aktualności Festiwal Młodych “Light For Life”
Festiwal Młodych “Light For Life” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 22 września 2019 18:39

21 września w Wambierzycach odbyła się trzecia edycja Festiwalu  “Light For Life”. Wśród  dwutysięcznej rzeszy młodych nie zabrakło uczniów i absolwentów naszej szkoły.

W tym roku festiwalowi towarzyszyło hasło: “Weź Słowo i podaj dalej”. Centralnym punktem  była Msza św. sprawowana pod przewodnictwem bpa Ignacego Deca. Młodzi wysłuchali  ciekawych konferencji m.in. Janka Meli-zdobywcy dwóch biegunów, s. Anny Bałchan,  Patrycji Hurlak i Andrzeja ,,Koguta” Sowy. Pod koniec dnia odbyły się koncerty: Arkadio- rapera, freestylowca oraz TGD (Trzecia Godzina Dnia), jednego z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce, wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem.

Modlitwa, śpiew, taniec, radość- tak w skrócie można opisać Festiwal Młodych.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina