.

Start Aktualności Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
niedziela, 22 września 2019 16:36

20 września jest bardzo ważnym dniem dla najmłodszych dzieci, bo właśnie wtedy obchodzą Dzień Przedszkolaka. Upłynął on bardzo radośnie i kolorowo.

Maluszki odśpiewały hymn przedszkolaka ,,Jestem sobie przedszkolaczek, jestem ważny dużo znaczę"- był to bilet do dalszej zabawy. W czekoladowych rytmach przetańczyły do piosenki „Chocolate”, bawiły się balonami, uczestniczyły w zabawach sprawnościowych i zwinnościowych. Przeczytały również list z życzeniami od wszystkich dorosłych.

Starszaki natomiast od rana eksperymentowały z kolorami i sprawdzały, jak wybucha wulkan. Podobnie jak młodsi koledzy świetnie się bawiły podczas tańca, a w ramach odpoczynku częstowały się pysznymi owocami.

W dniu przedszkolaka nie mogło zabraknąć tego, co dzieci lubią najbardziej – czyli bajki na dużym ekranie i popcornu.

Na zakończenie zabawy każdy przedszkolak otrzymał medal upamiętniający ten dzień.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina