.

Start Aktualności ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
środa, 04 września 2019 16:11

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się 2 września uroczystą mszą świętą, po której wszyscy udali się do świetlicy wiejskiej. Pani Dyrektor, Halina Wydmuch, zainaugurowała nowy rok szkolny i powitała wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Szczególną uwagę skierowała na najmłodsze dzieci, które pierwszy raz zawitały w szkolne mury. Po przemówieniu Pani Dyrektor wszyscy uczniowie udali się do klas, w których czekali na nich wychowawcy. Po otrzymaniu planów zajęć wrócili do domu, aby przygotować się do czekających ich lekcji.

Dzień wcześniej natomiast, delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach upamiętniających 80. rocznicę Agresji Niemiec na Polskę. Po mszy świętej, którą odprawili biskup świdnicki - ks. Ignacy Dec oraz biskup legnicki - ks. Zbigniew Kiernikowski i wysłuchaniu Apelu Poległych, który odczytali harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Strzegomiu, złożono kwiaty przed pomnikiem mauzoleum.

 

Życzymy wszystkim uczniom, aby nowy rok szkolny przyniósł im wiele pozytywnych wrażeń i samych dobrych ocen.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina