.

Start Aktualności Gra terenowa "Znamy Patrona"
Gra terenowa "Znamy Patrona" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
czwartek, 13 czerwca 2019 20:21

Projekt edukacyjny "Bardziej być, niż mieć", którego realizatorką była Pani Maria Głuszczak-Sobańska, zakończyliśmy grą terenową "Znamy Patrona", w której sześć grup wędrowało do sześciu kolejnych baz, rozwiązując zadania dotyczące życia Jana Pawła II.

Uczestnicy musieli wykazać się znajomością życia naszego patrona rozwiązując krzyżówkę, przyporządkowując daty do faktów, układając wiersz dotyczący papieża, kolorując flagę papieską czy poprawiając tekst „Barki”- ulubionej pieśni Jana Pawła II. Chociaż była to tylko zabawa, to każdej grupie zależało na jak najlepszym wyniku.

Ostatecznie zwyciężyła grupa biała w składzie: Ala, Ola, Ola, Kacper, Kuba, Kamil, Robert i Paweł. Gratulujemy!

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina