.

Start Aktualności "Łap zasięg"
"Łap zasięg" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sączawa   
sobota, 27 kwietnia 2019 16:30

Pod  hasłem "Łap zasięg" w sobotę, 13 kwietnia, przed Niedzielą Palmową, kilkaset młodych przybyło do Nowej Rudy, by cieszyć się ze swojej wiary i na nowo złapać kontakt w relacji z Bogiem. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły, pod opieką p. Marii Głuszczak-Sobańskiej

Spotkanie w hali Centrum Turystyczno-Sportowego poprowadził o. Mirosław Jajko, który, jeżdżąc po parkiecie na swoim kółku, zachęcał młodych do radosnego wielbienia Boga tańcem. Do radości namawiał również głoszący konferencję ks. Mirosław "Malina" Maliński, wieloletni duszpasterz młodzieży. Opowiedział historię ze swojego dzieciństwa, kiedy cieszył się prezentem spod choinki. Niezapomnianym przeżyciem była Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Droga Krzyżowa zakończona Eucharystią.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.

Projekty w jakich nasza szkoła bierze udział 

oraz Nasza Gmina